KONST / Litografier / Färglitografi 6798049
nr 679 8049
Färglitografi
Gram, 1951, 49x37
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 31 januari 2011
kl 19:48:33
31/1 19:43:07
31 jan
50-tal
På Metropols 50-talsauktion samlar vi vackra och spännade former från 50-talet.
Läs mer om 50-tal